Vyhledávání

Diskusní téma: Dotazy a přání

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vyvětvovací pila

Díky za tip, budu se snažit tento stroj zařadit do nabídky.

Datum
Vložil
Titulek

Provzdušnění trávníku

Dobrý den, chtěla jsem se pozeptat, zda-li byste neměli k ošetření trávníku aerifikátory. Provzdušňovací nože (na vertikutaci trávníku) mám, údržbu jsem prováděla brzy z jara, ale jelikož máme jílovitou půdu a v trávníku je plno plsti, nechtěla bych si ho teď poničit, že mu vertikutací prořežu kořeny, ale chtěla bych ho jen aerifikací (jemnými jehličkami) "pročesat", abych plsť dostala od kořenového systému a zabránila tak již začínajícímu šedavému vzhledu. Děkuji za pochopení a odpověď.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Provzdušnění trávníku

Dobrý den, aerifikátor je válec s bodcemi, nebo hvězdicemi kterými se propichuje trávník aby se ke kořenum dostala voda a vzduch. Podle vašeho dotazu potřebujete spíše drátkový vyčesávač, ale ten bohužel nemám.

Datum
Vložil
Titulek

Mulcovac

Chybi zde kvalitni vykony mulcovac. Ja vam preji hodne uspechu, ale sekacku mam, krovinorez mam , stepkovac, jelikoz stoji par korun mam taky. mam ale betsi pozemek cca 10000 m2 a potrebuji ho 2x do roka posekat. Uvazuji o koupi mulcovace , ale pokud by byla moznost si ho na 2x2 dny pujcit rocne, jiste bych vzhledem k porizovaci cene okolo 25 tis Kc vyuzil radeji pujceni.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mulcovac

Dobrý den, souhlasím s Vámi, mulčovač je výborná věc, jsem si vědom že by zde neměl chybět a doufám, že se mi ho podaří co nejdříve zařadit do nabídky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Mulcovac

Dobrý den,jakto stímulčovačemvypadá? Dá se již půjčit? V nabídce jsemho nenašel.

Datum
Vložil
Titulek

Drtiče a štěpkovače

Chybí mi ve Vaší nabídce drtiče větví a štěpkovače. Oproti sekačce je člověk potřebuje tak 2 x ročně a určitě by o ně byl zájem. V případě vlastního pořízení pak celý rok někde zabírají zbytečně místo.
Děkuji a věřím, že tyto potřebné a kvalitní stroje zařadíte do své nabídky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Drtiče a štěpkovače

Dobrý den štěpkovač větví v nabídce máme - rubrika Ruční a elektro stroje, jedná se elektrický stroj s výkonem 2KW a maximální průměr drcených větví je 4cm. Pokud máte na mysli nějaký profi stroj se spalovacím motorem tak ten se vzhledem k pořizovací ceně zatím pořídit nechystáme.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Drtiče a štěpkovače

Dne 20.9.2010 byl do sortimentu zařazen benzínový drtič větví. Viz. rubrika: ostatní motorové

<< 1 | 2 | 3 | 4

© 2009 Všechna práva vyhrazena.